17. 03. 2012
Vážení zákazníci, chybí Vám nějaké produ...
25. 04. 2011
Vážení zákazníci, nově máte možnost zakoupit na...
24. 09. 2010
V poslední době máme velmi mnoho pozitivních ohlasů od našich...
30. 08. 2010
Vážení zákazníci, nově nabízíme službu zas...

Zveme Vás na 21. ročník Valašského mikulášského jarmeku ve Valašských Kloboukách

 Valassky_jarmek Jako již tradičně Vás zveme na další, tentokrát již dvacátýprvní ročník oblíbeného a vyhledávaného Valašského mikulášského jarmeku, který proběhne od 29. listopadu - 2. prosince 2012.

V sobotu, hlavní den programu, celé město ožije lidovými tradicemi a zvyky. Setkáte se s Mikuláši, čerty i anděly. Zúčastníte se pravé valašské zabijačky a rožnění berana.

Budete mít také možnost ochutnat řadu valašských specialit, jako třeba kyselica a nebo slivovica :-)

 

Srdečně zveme všechny příznivce Valašskoklobucka, rodiny, přátele i známé, ale i Vás, kteří máte rádi tradiční řemesla, valašskou kuchyni a dobrou zábavu a dobré pití.

 

Naše včelí produkty a výrobky si budete moci zakoupit jako každý rok v prodejním stánku, který budeme mít jako již tradičně na stejném místě v kulturním domě Klobučan asi 15 metrů od pódia s kulturním programem.

V našem stánku naleznete ze včelích produktů hlavně včelí med (se kterým jsme letošní rok vyhráli řadu prestižních ocenění), propolisovou tinkturu, surový propolis, rouskový pyl, pyl perga, pyl s medem, mateří kašičku, pyl s medem a mateří kašičkou, med s propolisem, medová víčka a také nemůže chybět ani medovina, kterou zde budete moci ochutnat a také si ji koupit jako ostatní produkty. 

Nesmíme také zapomenout na prodej odlévaných svíček ze včelího vosku, kterých zde bude cca 20 druhů. Jedná se o různé voskové postavičky, úly, stromečky a jiné.

Letošní rok zde budeme také prodávat také točené svíčky ze včelího vosku, z nichž již některé prodáváme v E-shopu a jejichž sortiment neustále rozšiřujeme.

Také se můžete podívat jak to vypadá ve včelím úlu a ukázat to třeba svým dětem. Letošní rok, stejně jako loni zde bude průhledný úl, kde bude k vidění jedno včelstvo za sklem. Třeba budete mít štěstí a uvidíte i včelí královnu.

Těšíme se na Vás!

 

Program včetně mapky dvacátého ročníku Valašského mikulášského jarmeku si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde: PROGRAM 2012

Pokud se chcete podívat jak to vypadalo na jarmarku v minulých letech, zde je odkaz na fotogalerii 2011 a zde odkaz na fotogalerii 2010.

Pokud by jste se chtěli za námi přijet podívat parním vlakem, není nic jednoduššího. České dráhy a Valašská společnost historických kolejových vozidel pořádá jízdu parním vlakem právě na Valašský mikulášský jarmark ve Valašských Kloboukách a to konkrétně 1.12. 2012.

V čele vlaku bude parní lokomotiva „Matěj“ a souprava historických vozů. Samozřejmě zde budou také čerti s Mikulášem. Jede se přes tyto zastávky:

  • Valašské Meziříčí
  • Jablůnka
  • Vsetín
  • Valašská Polanka
  • Horní Lideč
  • Valašské Klobouky
  • Návojná
  • Brumov
  • Bylnice

Podrobnější informace najdete v tomto odkazu ZDE.

Prodejny našich obchodních partnerů

Javascript is required to view this map.