17. 03. 2012
Vážení zákazníci, chybí Vám nějaké produ...
25. 04. 2011
Vážení zákazníci, nově máte možnost zakoupit na...
24. 09. 2010
V poslední době máme velmi mnoho pozitivních ohlasů od našich...
30. 08. 2010
Vážení zákazníci, nově nabízíme službu zas...

V e-shopu přibyly nové včelí produkty - Ořechy v medu a odlévané voskové svíčky

Voskova svicka - velky smrk Med s vlasskymi orechy Vážení zákazníci, protože jsme zaznamenali velký počet dotazů, týkajícich se toho, jestli vyrábíme odlévané včelí svíčky a nebo jestli děláme ořechy v medu, rozhodli jsme se, že začneme prodávat i tyto včelí produkty. Do budoucna máme v plánu dávat do medu i jiné ořechy, než jenom vlašské, ale také lískové a kešu. U svíček budeme chtít začít prodávat i točené svíčky. 

 

 

Vceli med s vlasskymi orechy Včelí med s vlašskými ořechy

Kvalitní výrobek obsahující vynikající kombinaci tradičních českých přírodních produktů, který obsahuje min. 38% vlašských ořechů a kvalitní květový med.

Důležité je zejména to, že se jedná opravdu o 100% med a nejsou zde žádné náhražky v podobě glukózo-fruktózových sirupů a podobně, jako míchají různí výrobci do medu, aby srazili cenu. U nás kupujete opravdu kvalitní včelí produkty.

Tento produkt významně napomáhá k zlepšení psychické i fyzické kondice lidského organismu, zaručuje příjem kvalitní energie, přísun celé řady vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a dalších pro tělo prospěšných složek.

Med s ořechy není pouze pochoutkou, jak by se mohlo na první pohled i ochutnání zdát.

Med je sám o sobě převážně složen z jednoduchých cukrů (glukózy a fruktózy) a tyto cukry zaručují medu rychlou stravitelnost, tzn. rychlé získání energie pro tělo. S glukózou a fruktózou se rovněž dostávají do těla i všechny ostatní prospěšné látky, které med obsahuje. Jsou to enzymy, vitamíny, minerální látky, antioxidanty a mnoho dalších.

Ořechy jsou stejně jako med původní přírodní neupravenou potravinou. V jádrech vlašských ořechů nalezneme vápník, hořčík, zinek, železo, selen a vitamíny B1,B6, A, E a K. Jsou v nich i zdravé tuky, a to zejména omega 3 mastné kyseliny. Mají nízký obsah sacharidů, takže je mohou konzumovat i diabetici, a hodnotné bílkoviny.

 

Odlevane voskove svicky Odlévané svíčky ze včelího vosku

Vyrobeno ze 100% čistého včelího vosku. Odlévané svíčky ze včelího vosku hoří jasným plamenem, šíří jemnou a příjemnou vůni plnou pohody.

Delším skladováním, nebo skladováním v chladu se na povrchu vytváří světlá vosková vrstvička (patina, tzv. voskový květ). Můžete ji odstranit teplým vzduchem, např. fénem.

Prodejny našich obchodních partnerů

Javascript is required to view this map.