17. 03. 2012
Vážení zákazníci, chybí Vám nějaké produ...
25. 04. 2011
Vážení zákazníci, nově máte možnost zakoupit na...
24. 09. 2010
V poslední době máme velmi mnoho pozitivních ohlasů od našich...
30. 08. 2010
Vážení zákazníci, nově nabízíme službu zas...

Rozšířili jsme nabídku o nový produkt - kvalitní včelařské rukavice

Vcelarske_rukaviceProtože se nám množí poptávky a dotazy po kvalitních a námi ověřených včelařských rukavicích, které používáme, vyhověli jsme Vám a nabízíme kvalitní, námi ověřené rukavice české výroby (žádná Čína) za rozumnou cenu. Jako jedni z mála nabízíme také včelařské rukavice malých čísel (č. 6 a 7), které jsou pro děti. Takže pokud by chtěl koupit včelařské rukavice dědeček pro svého vnuka – zde máte možnost.

Včelařské rukavice z kůže – s plátěným návlekem s gumou, velikosti 6 - 11

Velmi důležitá součást ochranného oděvu každého včelaře. Tyto včelařské ochranné rukavice jsou vhodné pro děti (velikost 6). Včelařské rukavice chrání včelaře před nechtěnými žihadly. Včelařské rukavice jsou vyrobeny z měkkého materiálu, konkrétně z vepřovicové lícovky.

Včelařské rukavice neomezují včelaře při práci, chrání jeho ruce a zabraňuje vniknutí včel do rukávů. Včelařské rukavice z kůže vás chrání i v oblasti zápěstí, takže se vám nestane, že u bodavých včel máte zápěstí nechráněné. Rukavice jsou vybaveny plastovými návleky a zakončeny gumičkou, která zamezí vniknutí včel do rukávu.

Uvedená velikost včelařských kožených rukavic udává v cm šířku hřbetu ruky v oblasti mezi ukazováčkem a malíčkem.

Včelařské rukavice jsou nedílnou součástí ochranného oděvu. Rukavice slouží pro rychlejší práci se včelami, je tedy vhodné tyto ochranné pomůcky používat, protože jak obranné pohyby včelaře, tak snaha o mírné pohyby práci zdržují. Včelařské rukavice jsou vhodné pro všechnu práci se včelami. Nabízejí dobrou ochranu a praktičnost. Rukavice nejsou přehnaně silné, proto se v nich dá dobře manipulovat s většinou nástrojů. 

Prodejny našich obchodních partnerů

Javascript is required to view this map.