17. 03. 2012
Vážení zákazníci, chybí Vám nějaké produ...
25. 04. 2011
Vážení zákazníci, nově máte možnost zakoupit na...
24. 09. 2010
V poslední době máme velmi mnoho pozitivních ohlasů od našich...
30. 08. 2010
Vážení zákazníci, nově nabízíme službu zas...

Pozvánka na Valašský mikulášský jarmark

     Zveme Vás na již sedmnáctý ročník oblíbeného a vyhledávaného Valašského mikulášského jarmeku, který proběhne4. - 7. prosince 2008.

Již po sedmnácté ožijí Valašské Klobouky největší veřejnou tržní, společenskou a benefiční akcí roku založenou na místních lidech, na místních dovednostech, regionální kultuře a přírodních zdrojích. Jarmek je tradičně pořádán na podporu regionálního rozvoje Valašskoklobucka, na podporu spolupráce sektoru občanského, veřejného a podnikatelského.

V sobotu, hlavní den programu, celé město ožije lidovými tradicemi a zvyky. Setkáte se s Mikuláši, čerty i anděly.Zúčastníte se pravé valašské zabijačky, rožnění berana a samozřejmě ochutnáte řadu valašských specialit, jako třeba kyselica a nebo slivovica :-)


Srdečně zveme všechny příznivce Valašskoklobucka, rodiny, přátele i známé, ale i Vás, kteří máte rádi tradiční řemesla, valašskou kuchyni a dobrou zábavu.

 

Naše výrobky si budete moci zakoupit jako každý rok v prodejním stánku, který budeme mít v kulturním domě Klobučan.

Těšíme se na Vás!

 

Program včetně mapky sedmnáctého ročníku Valašského mikulášského jarmeku si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde: PROGRAM 2008

Prodejny našich obchodních partnerů

Javascript is required to view this map.