17. 03. 2012
Vážení zákazníci, chybí Vám nějaké produ...
25. 04. 2011
Vážení zákazníci, nově máte možnost zakoupit na...
24. 09. 2010
V poslední době máme velmi mnoho pozitivních ohlasů od našich...
30. 08. 2010
Vážení zákazníci, nově nabízíme službu zas...

Pozvánka na 18. Valašský mikulášský jarmark

Valašský mikulášský jarmark 2009   Jako již tradičně Vás zveme na další, tentokrát již osmnáctý ročník oblíbeného a vyhledávaného Valašského mikulášského jarmeku, který proběhne od 4. - 6. prosince 2009.

     
V sobotu, hlavní den programu, celé město ožije lidovými tradicemi a zvyky. Setkáte se s Mikuláši, čerty i anděly. Zúčastníte se pravé valašské zabijačky a rožnění berana.

     
Budete mít také možnost ochutnat řadu valašských specialit, jako třeba kyselica a nebo slivovica :-)

     
Srdečně zveme všechny příznivce Valašskoklobucka, rodiny, přátele i známé, ale i Vás, kteří máte rádi tradiční řemesla, valašskou kuchyni a dobrou zábavu a dobré pití.

 

     
Naše výrobky si budete moci zakoupit jako každý rok v prodejním stánku, který budeme mít v kulturním domě Klobučan. V našem stánku naleznete ze včelích produktů mimo medu (který jsme speciálně pro tento jarmark odložili, protože už ho máme vyprodaný) také například propolisovou tinkturu, surový propolis, rouskový pyl, pyl perga, pyl s medem, mateří kašičku, med s propolisem a také nemůže chybět ani medovina, kterou zde budete moci ochutnat a také si ji koupit jako ostatní produkty.

     
Také se můžete podívat jak to vypadá ve včelím úlu a ukázat to třeba svým dětem. K vidění zde totiž bude jedno včelstvo pod sklem, aby na vás včely nemohly.

Těšíme se na Vás!

 

Program včetně mapky osmnáctého ročníku Valašského mikulášského jarmeku si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde: PROGRAM 2009

Pokud se chcete podívat jak to vypadalo na jarmarku v minulých letech, zde je odkaz na fotogalerii z roku 2007 a zde odkaz na rok 2008.

Prodejny našich obchodních partnerů

Javascript is required to view this map.