17. 03. 2012
Vážení zákazníci, chybí Vám nějaké produ...
25. 04. 2011
Vážení zákazníci, nově máte možnost zakoupit na...
24. 09. 2010
V poslední době máme velmi mnoho pozitivních ohlasů od našich...
30. 08. 2010
Vážení zákazníci, nově nabízíme službu zas...

Medovina Včelovina obdržela prestižní ocenění

Včelovina

Jsme velice rádi, že Vám můžeme sdělit, že 20.9.2009 byla oceněna medovina Včelovina a Bohemiana, každá zlatou medailí. O to větší je naše radost z tohoto úspěchu, když obstála v tak velké konkurenci, jakou může nabídnout jenom největší včelařský kongres Apimondia, který se letošní rok konal ve Francii. Tento kongres se koná jednou za 2 roky a to vždy na jiném kontinentě.

 

Více info o ocenění medovin:
Ve dnech 15.-20.9. 2009 se v Montpellier ve Francii uskutečnil 41. ročník světového vědeckého kongresu včelařství. Organizátorem akce byla Apimondia, světová organizace včelařů. Při výstavě se zároveň konala světová soutěž medu a medoviny. Prostřednictvím vícerých výrobců se do soutěže medovin zapojila i naše známá medovina Včelovina a Bohemiana. V kategorii medovin získaly historicky významný úspěch.

Na kongrese bylo dohromady pro všechny zúčastněné země uděleno 25 medailí. Tradice výroby medoviny a kvalita použitých medů jsou odrazovým můstkem pro udržení pozice na mezinárodním fóru i v budoucnosti.

Apimondie je světová federace včelařů. Největší světový vědecký kongres včelařů-Apimondie se koná každé 2 roky, vždy na jiném kontinentě. Je největším setkáním tohoto druhu. Tento ročník byl 41. v pořadí. Konal se ve Francii, v Montpellier. Odhadovaná účast byla 500 vědců, dohromady zastoupených více než 100 zemí, 200 vystavovatelů a 10 000 delegátů.

Včelovinu - medovinu můžete zakoupit v naše e-shopu v tomto odkazu.

Na stránky největšího celosvětového kongresu Apimondia se můžete podívat v tomto odkazu.

Prodejny našich obchodních partnerů

Javascript is required to view this map.