17. 03. 2012
Vážení zákazníci, chybí Vám nějaké produ...
25. 04. 2011
Vážení zákazníci, nově máte možnost zakoupit na...
24. 09. 2010
V poslední době máme velmi mnoho pozitivních ohlasů od našich...
30. 08. 2010
Vážení zákazníci, nově nabízíme službu zas...

Akce Včelovina - medovina

Včelovina - medovina     Při zakoupení Včeloviny - medoviny s osobním odběrem ve Valašských Kloboukách, Nedašově a Třinci - Oldřichovicích je akční cena 210 Kč, namísto 239 Kč při zaslání poštou. Tato akce je časově omezena do konce dubna 2009.
Věříme, že Vám Včelovina - medovina zachutná, tak jako nám :-)


Včelovinu - medovinu objednávejte zde, v našem e-shopu. V případě osobního odběru Vám bude účtována cena pouze 210 Kč za 0,75l Včeloviny - medoviny.

 

 

Nějaké info o Včelovině - medovině:

 

Nejedná se o náš výrobek, ale protože se u nás hodně zákazníků ptá právě na medovinu, rozhodli jsme se, že jim nabídneme luxusní medovinu, která vyhrála mnoho ocenění na prestižních výstavách, jako např. stříbrnou medaili v americkém Denveru na celosvětové soutěži medovin, dále obdržela ocenění ZLATÁ SALIMA v Brně v roce 2008 a také cenu ZLATÝ KLAS v Českých Budějovicích v roce 2008.

Jedná se opravdu o velmi kvalitní a poctivě udělanou medovinu, která zachutná především svou sladkou chutí s kořeněným nádechem horských bylin.

Oficiální informace o Včelovině - medovině:

 

Jedná se o tradiční medovinu, exkluzivní jakosti, která je vyrobena klasickou metodou, t.j. fermentací roztoku včelího medu, vody a extraktu bylin a koření.
Svoji jedinečnou sladkou chuť získává díky pečlivému výběru medů, kterých vyvážená kupáž je základem budoucí chuti a aróma medoviny Včeloviny. Medy, které se používají k její výrobě, pocházejí z oblasti pohoří Malých Karpat.

Řízená fermentace speciálními chladnomilnými kvasinkami probíhá při nízkých teplotách 15 - 17 °C, což zabezpečuje lepší chování aromatických a chuťových vlastností použitých surovin.

Zrání medoviny - Včeloviny probíhá obdobně za nízkých teplot. Délka zrání výrazným podílem ovlivňuje výsledné vlastnosti nápoje :

  • čirý vzhled
  • jantarově-koňaková barva
  • příjemný medově bylinný buket
  • harmonicky medově sladká, mírně kořeněná chuť
  • vyrobeno dle staré tajné receptury, ze směsi nejrůznějších bylinek 

Prodejny našich obchodních partnerů

Javascript is required to view this map.